Strona główna/Dla Mieszkańca/Państwowe fundusze celowe/Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg/Przebudowa przejścia dla pieszych w ciagu drogi powiatowej (..)

29 grudnia 2021 r., podczas wizyty Wojewody Wielkoposlkiego Michała Zielińskiego w Powiecie Szamotulskim podpisano umowę o dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w ramach naboru uzupełniającego dla zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa pieszych w obszarze przejść dla pieszych na realizację zadania pn. "Przebudowa przejścia dla pieszych w ciagu drogi powiatowej nr 1872P Kaźmierz - Tarnowo Podgórne w m. Kaźmierz" .

Zadanie związne jest z przebudowa dwóch przejść dla pieszych zlokalizowanych przy szkole podstawowej w Kaźmierzu z zastosowaniem podwyższonych standaród bezpieczeństwa. Wyłoniono wykonawcę zadania, z którym 15 grudnia 2021 r. podpisana została umowa. Zakończenie realizacji projeku zaplanowano na maj 2022 r. Całkowita koszt inwestycji to 216.979,38 zł w tym pozyskane wsparcie w wysokości 173.583,50 zł.

tablica informacyjna w obszarze inwestycji