Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Powiatowy Sztab Św. Mikołaja

Powiatowy Sztab Św. Mikołaja

OstrokrzewGrudzień to wyjątkowy czas. Czas oczekiwania, czas radości i magii, czas małych i dużych cudów.
Miesiąc, który skłania do refleksji, do poszukiwania tego co w życiu naprawdę ważne.

My wierzymy, że to również czas czynienia dobra. Dlatego jako nowopowstały POWIATOWY SZTAB ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, zachęcamy Was do odnalezienia w sobie iskierki, która sprawi, że na czyjejś twarzy zagości uśmiech. Może to być datek, dobre słowo, czas poświęcony najbliższym, lub zakupy dla mieszkającej za ścianą starszej osoby. Może to być nawet świąteczna ryba zamówiona u sąsiada, który przez zamknięcie restauracji boryka się z problemami finansowymi. W dobie trwajacej pandemii mamy przecież tyle do zrobienia. Tyle szans do czynienia dobra czeka by je dziś dostrzec.

Jako wspomniany już POWIATOWY SZTAB ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, ograniczeni nieco reżimami sanitarnymi, chcemy zadbać o uśmiechy najmłodszych mieszkańców Powiatu Szamotulskiego. Wspólnie ze św. Mikołajem i ekipą jego pomocników - elfów przygotowaliśmy akcję pod nazwą "Listy do Świętego Mikołaja", o zasadach której przeczytacie w odrębnej zakładce. Nie zabraknie też świątecznego konkursu z nagrodami, którego szczegóły ujawnimy już wkrótce.

Tworząc zakładkę "Świąteczne Menu" i publikując w niej oferty świątecznych pyszności "na zamówienie", chcielibyśmy również pomóc lokalnym restauratorom w dotarciu do szerszej grupy odbiorców, a Wam stworzyć okazję do skompletowania wyjątkowych wigilijnych potraw i o czym wspomnieliśmy już powyżej... czynienia dobra!

Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie dotyczące innych aktywności, czy akcji, w które nasz Powiatowy Sztab mógłby się włączyć.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam sprawić, że choć na kilku twarzach promienieć będzie uśmiech! 

Dobrych Świąt Kochani! :)

 

Ostrokrzew z logo

do góry