Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00

Listy do Św. Mikołaja

Kochane Dzieciaki! 

Listy do Świętego Mikołaja - plakatPOWIATOWY SZTAB ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, oraz współpracujący z nim Święty Mikołaj i Elfy zaprasza Was do udziału w akcji "Listy do Świętego Mikołaja".

Waszym zadaniem będzie przygotowanie listu do Mikołaja i dostarczenie go w terminie 1-14.12.2020 r. do siedziby Powiatowego Sztabu Św. Mikołaja. Listy możecie:

  • przynieść osobiście i wrzucić do specjalnej Mikołajowej skrzynki na listy znajdującej się na wewnętrznym placu Starostwa Powiatowego obok wejścia do budynku C;
  • przesłać pocztą na adres: Powiatowy Sztab Św. Mikołaja, Starostwo Powiatowe w Szamotułach, ul. Wojska Polskiego 4, 64-500 Szamotuły
  • wysłać mailem na adres: .

Zapytajcie Rodziców, który sposób będzie najwygodniejszy i poproście ich o pomoc w przygotowaniu przesyłki! Pamiętajcie, żeby w liście umieścić, zgodę opiekuna, Wasze imię i nazwisko oraz dane adresowe. To bardzo ważne, bo Święty Mikołaj obiecał, że w tym roku odpisze na wszelką otrzymaną korespondencję. Radzimy też dotrzymać terminu przesyłki, bo po 14 grudnia, mają z Elfami spore urwanie głowy. Z resztą sami wiecie - Gwiazdka, prezenty, produkcja, logistyka... Wszystko to jakoś trzeba ogarnąć. Renifery też są wymagające, zwłaszcza ten czerwononosy. Co roku to samo: "Dobre jedzonko, albo nie lecimy!". Ale to już temat na inną opowieść.

A wracając do Waszych listów...

Gdyby Wasi Rodzice dociekali co i jak, pytali jakie listy i po co (dorośli już tak mają, nic nie poradzicie ;)), poproście ich aby zajrzeli do poniższego załącznika. Znajdą tam regulamin akcji, a w nim wszelkie informacje na jej temat.

No cóż... To chyba wszystko! Chwytajcie kredki, farby, długopisy i zabierajcie się za pisanie listów!
Czekamy na nie z niecierpliwością. :)

 

... a i jeszcze jedno - bądźcie grzeczni! ;)

 

 

 

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2020-12-01 Regulamin akcji "Listy do Świętego Mikołaja"
ilość pobrań: 815
Regulamin akcji "Listy do Świętego Mikołaja" 177.58KB zobacz
docx 2020-12-01 Zgoda opiekuna prawnego na udział w akcji "Listy do Świętego Mikołaja"
ilość pobrań: 245
Zgoda opiekuna prawnego na udział w akcji "Listy do Świętego Mikołaja" 12.56KB -
do góry