Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca

Dla Mieszkańca

Niniejszy dział przygotowaliśmy z myślą o Was, Drodzy Mieszkańcy! Znajdziecie w nim informacje dotyczące bieżących wydarzeń i realizowanych przez Powiat projektów inwestycyjnych. Odszukacie dane podległych Urzędowi jednostek, zarejestrowanych organizacji pozarządowych oraz funkcjonujących na terenie Powiatu Szamotulskiego obiektów użyteczności publicznej.

Życzymy miłego korzystania z serwisu! :-)

#powiat #nowoczesność

Co nowego?

Chcecie Państwo wiedzieć, co dzieje się w Powiecie Szamotulskim? Być na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami, ostrzeżeniami, czy śledzić sukcesy lokalnych drużyn? A może interesują Was plany rozwoju i postępy realizowanych inwestycji? Jeśli na któreś z pytań odpowiedzieliście "tak", zaglądajcie do naszych aktualności!

Dowiecie się z nich co w trawie piszczy... i wiele, wiele więcej! 

Dane jednostek i organizacji

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy informacje na temat współpracujących z Powiatem Szamotulskim jednostek organizacyjnych i powiatowych. Jeśli zatem poszukujecie danych kontaktowych Szpitala Powiatowego, chcecie zadzwonić na komendę, sprawdzić oferty publikowane przez PUP lub zweryfikować termin otwarcia Muzeum, klikajcie śmiało w poniższy link.

Po prawej stronie znajdziecie Państwo natomiast przycisk prowadzący do podstrony z aktualnym wykazem organizacji pozarządowych zarejestrowanych w Powiecie Szamotulskim. Jeśli zatem chcieliby Państwo dokonać weryfikacji, któregoś ze stowarzyszeń, zachęcamy do skorzystania z umieszczonego poniżej odnośnika.

UE - informacje i projekty

Poszukujecie Państwo informacji dotyczących dotacji lub projektów Unijnych? Poniższy przycisk przekieruje Państwa na stronę z danymi kontaktowymi Lokalnego Punktu Informacji Europejskiej. Znajdziecie tu także wykaz projektów inwestycyjnych realizowanych przez Powiat Szamotulski a współfinansowanych ze środków zewnętrznych.

Baza obiektów

"Szukajcie, a znajdziecie" - mawiają. I mają rację! Z myślą o mieszkańcach i turystach przygotowaliśmy wyszukiwarkę obiektów zlokalizowanych na terenie Powiatu Szamotulskiego. Znajdziecie tu m.in. dane adresowe aptek, banków, urzędów, restauracji, kawiarni i innych placówek użyteczności publicznej. Znajdziecie tu ponadto godziny otwarcia i dane lokalizacyjne poszczególnych instytucji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dane poszczególnych obiektów ulegają zmianom, a liczba placówek otwartych na mieszkańców i turystów stale ewoluuje, zapraszamy Państwa zatem do współtworzenia bazy. Aby ułatwić przepływ informacji pomiędzy redakcją niniejszego serwisu www a Państwem, przygotowaliśmy funkcjonalność pod nazwą "Zgłoś obiekt", za pomocą której mogą Państwo przesyłać do nas własne propozycje placówek.

Przydatne linki

Nie znaleźliście Państwo na naszej stronie informacji, których poszukiwaliście? Być może znajdziecie je w jednym z proponowanych przez nas serwisów. Aby zobaczyć ich listę kliknijcie Państwo w poniższy link.

 

do góry