Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00

Ogłoszenia

Uchwała Zarządu Powiatu Szamotulskiego o wyborze organizacji pozarządowej do prowadzenia punktów NPP i NPO.

Realizacja zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu szamotulskiego w 2024 r.

 

Ogłoszenie w sprawie naboru kandydatów na członków komisji konkursowej.

 

Uchwała nr 391/2022 Zarządu Powiatu Szamoyulskiego z dnia 29 listopada 2022 roku w sprawie powierzenia organizacji pozarzadowej prowadznia dwóch punktów: nieodpłatnej pomocy prawnej we Wronkach i Obrzycku i świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w miejscowościach Kaźmierz i Duszniki oraz edukacji prawnej na terenie powiatu szamotulskiego. 

 

Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu szamotulskiego w 2023 roku.

 

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pod nazwą: „Realizacja zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu szamotulskiego w 2023 roku"

 

Wynik konkursu w sprawie powierzenia organizacji pozarządowej prowadzenia dwóch punktów: nieodpłatnej pomocy prawnej we Wronkach i Obrzycku i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w miejscowościach Kaźmierz i Duszniki oraz edukacji prawnej na terenie powiatu szamotulskiego

 

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na powierzenie zadania publicznego pod nazwą: "Realizacja zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu szamotulskiego w 2022 roku.   - dokument ważny do 30 listopada 2021 r.

 

Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków Komisji Konkursowej opiniującej ofert złożone w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu szamotulskiego w 2022 roku. - dokument ważny do 19 listopada 2021 r.

do góry