Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Ruszył Powiatowy Sztab Świętego Mikołaja!

Ruszył Powiatowy Sztab Świętego Mikołaja!

1 Grudnia 2020

Z dniem 1 grudnia 2020 r. ruszyliśmy z projektem pn. POWIATOWY SZTAB ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Ograniczeni reżimami sanitarnymi, chcielibyśmy osłodzić Mieszkańcom, ten trudny czas. Niezwykle istotne jest dla nas wsbuzenie uśmiechów na twarzach najmłodszych mieszkańców Powiatu Szamotulskiego, dlatego wspólnie ze św. Mikołajem i ekipą jego pomocników przygotowaliśmy akcję pod nazwą "Listy do Świętego Mikołaja" (o jej zasadach przeczytacie Państwo TUTAJ). 

Wiedząc, w jak trudnej sytuacji znalazła się branża gastronomiczna, pragnąc zachęcić Państwa do pomocy lokalnym przedsiębiorcom i  wspólnego zaangażowania w kreowanie małych "świątecznych cudów", stworzyliśmy też zakładkę pn. "Świąteczne Menu" (kliknij TUTAJ). Publikując na niej otrzymane od restauratorów oferty świąteczno-sylwestrowych pyszności "na zamówienie", chcielibyśmy pomóc firmom z branży gastronomicznej w dotarciu do szerszej grupy odbiorców, a Wam, drodzy Państwo, stworzyć okazję do skompletowania wyjątkowych wigilijnych potraw. Drodzy Restauratorzy, czekamy na Wasze pierwsze oferty!

Nie zabraknie też innych atrakcji, w tym m.in. świątecznego konkursu z nagrodami, którego szczegóły pojawią się na naszej stronie już wkrótce!

Pozostajemy również otwarci na wszelkie sugestie dotyczące innych aktywności, czy akcji, w które nasz Powiatowy Sztab mógłby się włączyć.

do góry