Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Zebrania sprawozdawcze Ochotniczych Straży Pożarnych

Zebrania sprawozdawcze Ochotniczych Straży Pożarnych

9 Marca 2023

W Powiecie Szamotulskim rozpoczęły się zebrania sprawozdawcze Ochotniczych Straży Pożarnych.

W ubiegłym tygodniu w spotkaniu OSP Amica wziął udział Wicestarosta Szamotulski Rafał Zimny. Prezes M. Napierała- Werner wraz z Komendantem PPSP w Szamotułach st.bryg. I. Pers wręczyli zasłużonym druhom odznaki, a Prezes Amica Group J. Rutkowski serdecznie podziękował druhom za ich zaangażowanie.

4 marca odbyło się także walne zabranie sprawozdawcze OSP Ćmachowo. Zebranie otworzył i przywitał przybyłych gości dh Mieczysław Białuski Prezes OSP Ćmachowo. Zarząd złożył sprawozdanie z działalności za 2022 rok oraz otrzymał absolutorium. Przyjęto plan działalności na 2023 rok. Wybrani druhowie otrzymali nagrody za swoją działalność. Podsumowano także konkurs pożarniczy, w których wyróżniono najlepszych laureatów.