Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich

Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich

8 Marca 2023

Wczoraj odbyło się spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich. Na zaproszenie Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak do Szamotuł przyjechało ponad 400 członków KGW z całego Powiatu Szamotulskiego. W spotkaniu udział wzięli także Wicestarosta Szamotulski Rafał Zimny oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego i Dyrektor Szamotulskiego Ośrodka Kultury Piotr Michalak.

Pierwsza część wieczoru minęła w bardzo wesołej atmosferze. Włodarze podziękowali wszystkim KGW za działalność na rzecz lokalnej społeczności i zaangażowanie w życie mieszkańców. Była to też idealna okazja, aby złożyć życzenia z okazji Dnia Kobiet. Kolejnym punktem były występy artystyczne

Drugą część przewidziano na integrację wszystkich kół. Wspólne rozmowy przy kawie pozwoliły na wymianę doświadczeń, uwag oraz podzielenie się swoimi pomysłami, które są realizowane w kołach. Cieszymy się, że tak liczne grono zawitało w progach Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach.

Nadmienić trzeba, że w Powiecie Szamotulskim w sumie działa ponad 1000 osób w Kołach Gospodyń Wiejskich, a duża część wydarzeń w mniejszych miejscowościach jest właśnie przez nie realizowana!

Dziękujemy i mamy nadzieję, że to nie było ostatnie spotkanie.

do góry