Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/VIII Bieganie z Leśną

VIII Bieganie z Leśną

6 Czerwca 2022

We Wronkach odbyło się VIII Bieganie z Leśną, w czasie którego miał miejsce I Turniej Piłki Siatkowej i pokazy wojskowe uczniów z Zespół Szkół Technicznych w Pile.

Starosta Szamotulski Beata Hanyżak objęła to wydarzenie Patronatem Honorowym. Powiat Szamotulski wsparł także finansowo zakup nagród.

W VIII Bieganiu z Leśną we wszystkich kategoriach biegowych wzięło łącznie udział ok 100 uczestników. W turnieju piłki siatkowej wzięło udział 6 drużyn. Ponadto na terenie przyszkolnym odbywały się konkurencje sprawnościowe takie jak: wyścig w taczce, tor przeszkód i kręcenie kołem hula-hop. Na najmłodszych czekała strefa malucha z balonami i innymi atrakcjami. Pod koniec imprezy nastąpiło uroczyste dekorowanie wygranych.

Dekoracji dokonała Pani Dyrektor Monika Kozber w asyście Wicestarosty Szamotulskiego Pana Rafała Zimny.

Na wszystkich uczestników czekał przygotowany przez pracowników szkoły ciepły poczęstunek.

Wspaniała inicjatywa! Czekamy na koleją edycję.