Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Udany start karateków z Szamotuł, Ostroroga i Otorowa

Udany start karateków z Szamotuł, Ostroroga i Otorowa

13 Listopada 2019

Udany start karateków z Szamotuł, Ostroroga i Otorowa

W minioną sobotę, 9 listopada zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate oraz Klubu Karate Ishamashii Ostroróg i Otorowo brali udział w turnieju LOTTO DYNAMIC CUP. Zawody odbywały się w Mosinie.

Reprezentujący Powiat Szamotulski karatecy spisali się znakomicie. Podopieczni Tomasza Wosickiego wchodzili na podium aż 11 razy. Z kolei zespół 28 karateków z Klubu Karate Ishamashii przywiózł z turnieju 42 medale.

Poniżej prezentujemy zestawienie wyników osiągniętych przez zawodników obu klubów w poszczególnych konkurencjach.

 

SZAMOTULSKI KLUB KARATE:
Kata indywidualne:
I m Agnieszka Smolarek w kat. senior
I m Kacper Til w roczniku 2009
II m Filip Jessa w roczniku 2010
II m Basia Kręcichwost w roczniku 2008
II m Karolina Kukawka w roczniku 2004
III m Helena Grafka w roczniku 2011
III m Hubert Napierała w roczniku 2010

Kumite indywidualne:
II m Agnieszka Smolarek w kat. senior
III m Basia Kręcichwost w roczniku 2008

Tor sprawnościowy:
I m Helena Grafka w roczniku 2011
III m Nikola Mamet w roczniku 2011

 

 

KLUB KARATE ISHAMASHII (SEKCJE: OSTRORÓW, OTOROWO, SZAMOTUŁY):

Kata drużynowe:
II m Michalina Smusz, Nadia Świerc, Dorota Heimann
III m Izabela Środecka, Maja Grundkiewicz, Marika Gajzler

Kata pomarańczowe pasy i wyższe:
III m Julia Pazderska

Kata żółte pasy:
I m Maksymilian Kwaśniewicz i Maja Grundkiewicz
II m Izabela Środecka i Marika Gajzler
III m Michalina Smusz

Kata białe pasy:
IIIm Kamil Tomkowiak i Natalia Nowacka

Kihon:
IIm Maria Grundkieiwcz, Jakub Pokorski
III m Staniław Trzeciak ,Kacper Stachowiak,
Karol Stachowiak, Jakub Pałka, Eliza Gorącą, Vanessa Mech, Damian Błajet, Zosia Brych, Laura Kucza, Zosia Drewniak, Jędrzej Kwaśniewicz

Tor przeszkód:
Im Michalina Smusz i Kamil Hachuj
II m Jędrzej Kwaśniewicz, Patrycja Stec, Heimann Dorota, Maksymilian Kwaśniewicz, Zosia Drewniak
III m Eliza Gorącą, Vaness Mech, Zofia Brych, Laura Kucza , Marika Gajzler, Kamil Tomkowiak, Nadia Świerc, Jan Nobik

 


Gratulujemy osiągniętych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne!

 

Źródło: Szamotulski Klub Karate – Tomasz Wosicki; Klubu Karate Ishamashii – Karolina Wójcik

 

do góry
UWAGA KIEROWCY! Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach): zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08. // Droga nr 246514 (Gaj Mały-Szczepankowo): zamknięcie przejazdu od 27.07. do 10.08.2021 r. // Rynek w Szamotułach: zmiana organizacji ruchu od 9.08.