Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Turniej Młodych Talentów

Turniej Młodych Talentów

17 Marca 2021

W sobotę 13 marca w Mosinie odbył się zawody karate pod nazwą „Turniej Młodych Talentów - Mosina 2021”. W zawodach tych brali udział zawodnicy z kilkunastu klubów z Wielkopolski. Wśród nich znaleźli się także karatecy z Szamotuł i Ostroroga. W gronie medalistów znaleźli się:

W konkurencji kata złote medale zdobyli Kamil Hachuj, Dorota Kukawka i Witold Michalak. Srebrne krążki odebrali Antonina Wojczyńska, Jan Mazurczuk i Dominik Milkowski. Z brązu cieszyli się natomiast: Michalina Smusz, Aleksander Spychała, Piotr Fricz , Dominik Marjankowski, Filip Grześ, Helena Grafka, Nikola Mamet, Daniel Kwaśny, Natalia Wodnik, Antonina Wojczyńska, Emilia Wojtaszek i Nadia Nowak

W konkurencji kihon pierwsze miejsce zajęli: Zosia Pięczka, Leon Pawlak, Zuzia Elmiś, Lena Grzegorzewska i Staś Trzeciak. Drugi stopień podium należał do Iwo Łusiewicza, Zosi Brych, Zbyszka Wachowiaka, Maurycego Nowak, Aleksandry Herrmann i Jeremiego Zielińskiego, na trzeciej pozycji znaleźli się z kolei Zosia Elmiś, Sebastian Rychlewski, Antek Trzeciak, Kuba Czajkowski, Weronika Prochota, Marcel Juszczęć, Fabian Palicki.

W torze sprawnościowym na pierwszym miejscu uplasowali się Lena Grzegorzewska i Kamil Hachuj. Drugą pozycję zajęli Zuzia Elmiś, Staś Trzeciak i Zosia Brych, a trzecią Aleksander Herrmann, Helena Grafka, Sebastian Rychlewski, Iwo Łusiewicz, Antek Trzeciak, Kuba Czajkowski, Weronika Prochota, Zbyszek Wachowiak, Marcel Juszczęć, Fabian Palicki, Maurycy Nowak, Michalina Smusz i Nadia Świerc.

Wszystkim medalistom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

do góry