Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Szamotulskie Stowarzyszenie Agroturystyczne zaprasza na (..)

Szamotulskie Stowarzyszenie Agroturystyczne zaprasza na szkolenie pt. „Rolnik to też przedsiębiorca"

1 Kwietnia 2019

Szamotulskie Stowarzyszenie Agroturystyczne zaprasza wszystkie osoby zainteresowane na Szkolenie pt. ''ROLNIK TO TEŻ PRZEDSIĘBIORCA''  które odbędzie się dnia 11.04.2019 r. o godz. 13:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Szamotułach.

Program Szkolenia pt. ''ROLNIK TO TEŻ PRZEDSIĘBIORCA'' - Przepisy prawne w zakresie prowadzenia działalności turystycznej na wsi, w tym:

1. Nowe możliwości w zakresie wzbogacenia oferty o sprzedaż bezpośrednią przetworzonych artykułów rolnych, ułatwienia w łączeniu działalności rolniczej i pozarolniczej wynikające z wdrożenia nowego Prawa przedsiębiorców.

2. Obowiązujące przepisy podatkowe.

3. Dostosowanie oferty turystyki wiejskiej do nowych przepisów o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.