Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych i (..)

Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych i podmiotów pożytku publicznego

17 Października 2019

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego, które biorą udział w otwartym konkursie ofert na rok 2020.

Wspomniane wyżej spotkanie odbędzie się dnia 24 października 2019 r. o godzinie 16:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Szamotułach (bud. B, sala nr 7) i będzie połączone z krótkimi warsztatami dotyczącymi wdrażanego obecnie systemu Witkac.pl

Podczas warsztatów zaprezentujemy nową platformę i zapoznamy Państwa z jej funkcjonalnościami.  Zademonstrujemy również krok po kroku sposób poruszania się po systemie i wyjaśnimy zagadnienia związane z jego obsługą. Spotkanie będzie także doskonałą okazją do rozwiania ewentualnych wątpliwości technicznych i procesowych.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje nt. prowadzonego wdrożenia znajdą Państwo na stronie internetowej https://witkac.pl/strona oraz pod numerem 61 29 28 762.