Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak z Prezes (..)

Spotkanie Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak z Prezes Lokalnej Grupy Działania Dolina Samy Karoliną Miarką

30 Stycznia 2024

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Szamotułach odbyło się spotkanie Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak z Prezes Lokalnej Grupy Działania Dolina Samy Karoliną Miarką.

Zostały omówione główne założenia Strategii Rozwoju Lokalnego na lata 2023-2027 oraz plany stowarzyszenia na najbliższe miesiące. Mamy również dobrą wiadomość! Jeszcze w tym roku planowane są nabory dla organizacji społecznych oraz inwestycje związane z kulturą, które nas bardzo cieszą. O szczegółach będziemy Was informować!

Już w najbliższy czwartek zapraszamy na szkolenie dla organizacji społecznych: „Jak otrzymać grant z programu EFS+ w sali konferencyjnej Centrum Sportu Szamotuły, ul. Sportowa 6.

Spotkanie Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak z Prezes Lokalnej Grupy Działania Dolina Samy Karoliną Miarką

Opis plakatu:

Lokalna Grupa Działania Dolina Słupi Zaprasza na szkolenie w dniu 01.02.2024 o godz. 17:00 w sali konferencyjna Centrum Sportu Szamotuły, ul. Sportowa 6. Jak otrzymać grant z programu EFS+. Szkolenie dla organizacji społecznych z Miasta i Gminy Szamotuły. Zgłoszenia do 31.01.24 na adres: . Na dole plakatu widnieją logotypy: Fundusze Europejskie dla rozwoju polskiej wsi; Rzeczpospolita Polska; Dofinansowane przez Unię Europejską; Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

do góry