Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Ptasia grypa - Rozporządzenie Wojewody Wielkopolskiego

Ptasia grypa - Rozporządzenie Wojewody Wielkopolskiego

31 Stycznia 2024

Szanowni Państwo,

w związku ze stwierdzeniem ognisk choroby zakaźnej - wystąpienie wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) w m. Piaskowo (gm. Szamotuły) publikujemy Rozporządzenie Wojewody Wielkopolskiego z dnia 31 stycznia 2024 r. w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie powiatów szamotulskiego, obornickiego i poznańskiego.

Więcej informacji na temat grypy ptaków oraz zasad ochrony drobiu znajdą Państwo na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii. 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2024-01-31 Rozporzadzenie Wojewody Wielkopolskiego ws. zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptakow
ilość pobrań: 346
Rozporzadzenie Wojewody Wielkopolskiego ws. zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptakow 598.34KB zobacz

do góry