Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Powiat Szamotulski niepokonany!

Powiat Szamotulski niepokonany!

10 Grudnia 2018

Powiat Szamotulski niepokonany!

Podczas podsumowania Współzawodnictwa Sportowo-Turystycznego Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego, które miało miejsce 10 grudnia w auli powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach, Starosta Szamotulski Beata Hanyżak wraz z Wicestarostą Józefem Kwaśniewiczem, odebrali puchar za zajęcie przez nasz powiat pierwszego miejsca! Powiat Szamotulski obronił tym samym zeszłoroczny tytuł mistrza!

W czasie gali przyznano także nagrodę dla powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach, za zajęcie III miejsca we Współzawodnictwie Sportowo-Turystycznym Młodzieży Szkolnej Edycja 2018. Nagrodę odebrał Dyrektor Zygmunt Sługocki. Ponadto, przyznano stypendia Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS dla sportowców mogących poszczycić się szczególnymi osiągnięciami.

W podsumowaniu wzięło udział wielu zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się m.in. Dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego Tomasz Wiktor, Przewodniczący Rady Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS Tadeusz Tomaszewski, samorządowcy, sportowcy oraz ich trenerzy.

Galę uświetnił występ grupy tanecznej „Iskierki” z Biezdrowa.

UWAGA KIEROWCY! Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach): zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08. // Droga nr 246514 (Gaj Mały-Szczepankowo): zamknięcie przejazdu od 27.07. do 10.08.2021 r. // Rynek w Szamotułach: zmiana organizacji ruchu od 9.08.