Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Piękny Jubileusz Par Małżeńskich uhonorowany (..)

Piękny Jubileusz Par Małżeńskich uhonorowany Odznaczeniami

27 Listopada 2019

Piękny Jubileusz Par Małżeńskich uhonorowany Odznaczeniami

26 listopada br. w Sali Scharwenków Hotelu Maraton w Szamotułach odbyło się uroczyste spotkanie z okazji wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. 33 pary małżeńskie, obchodzące co najmniej  50 – rocznicę  czyli „złote gody” zostały uhonorowane medalami przyznawanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Małżonkowie odebrali te szczególne odznaczenia z rąk Starosty  Szamotulskiego Beaty Hanyżak oraz Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły Włodzimierza Kaczmarka. To uroczyste spotkanie było okazją do złożenia parom życzeń zdrowia i długich lat wspólnego życia.

do góry