Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Niezwyczajni Powiatu Szamotulskiego

Niezwyczajni Powiatu Szamotulskiego

17 Czerwca 2024

Niezwyczajni Powiatu Szamotulskiego - pod takim hasłem ruszamy z naszą nową inicjatywą!

Wokół nas znajduje się wiele wspaniałych osób. Staramy się doceniać wyjątkowość, zaangażowanie społeczne, bezinteresowność czy talenty naszych Mieszkańców.

Jednak nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich takich osób!

Czy znasz Niezwyczajnego mieszkańca Powiatu Szamotulskiego? Osobę petardę, która zaraża swoją energią i dobrem inne osoby? Może gdzieś pracuje anioł, który wspomaga bliźnich ale nigdy nie było okazji mu podziękować. Ktoś ma wyjątkowy talent artystyczny, muzyczny, sportowy lub w niespotykanej dziedzinie i nie chwali się swoimi osiągnięciami. Może mamy wśród nas cichych bohaterów, którzy podarowali swój czas na rzecz ważnej sprawy. Poszukujemy wyjątkowych Działaczy Organizacji Pozarządowych, mieszkańców pracujących na rzecz z osób z niepełnosprawnościami, młodzieży i dzieci, sportu, w każdej innej istotnej dziedzinie (organizują czas wolny, wspierają inicjatywy społeczne, działają lokalnie lub na większą skalę) i szczególnie wyróżniają się wśród innym.

Jeżeli tak napisz do nas!

Opisz dlaczego dana osoba jest Niezwyczajna i dlaczego powinno nagłośnić się jej działalność, podaj jej imię i nazwisko, kontakt do tej osoby oraz wyślij wszystkie te informację na maila:

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

*administrator zastrzega sobie sprawdzenie oraz ocenienie jakości nadesłanych zgłoszeń i opublikowania tych, które zostaną przez niego zaakceptowane.

Niezwyczajni Powiatu Szamotulskiego

do góry