Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

28 Marca 2019

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

27 marca na terenie basenu letniego w Szamotułach zebrali się przedstawiciele szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z wszystkich gmin Powiatu Szamotulskiego. Frekwencja i pogoda w tym roku szczególnie dopisały. Pomimo, że do startów przystąpiło ponad 500 zawodników organizatorzy zadbali o bezpieczny i sprawny przebieg zawodów. Mistrzostwa otworzył Wicestarosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz, który następnie wręczył medale zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy ponownie w przyszłym roku a zwycięzcom życzymy powodzenia na Mistrzostwach Wielkopolskich w Biegach Przełajowych 9 kwietnia w Żerkowie.