Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu

Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu

15 Lutego 2019

Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu

13 lutego na pływalni Centrum Sportu w Szamotułach, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Pływaniu w ramach Współzawodnictwa Sportowo – Turystycznego Gmin Powiatu Szamotulskiego o Puchar Starosty Szamotulskiego. Około 80-cioro zawodników z terenu powiatu Szamotulskiego rywalizowało w różnych kategoriach wiekowych i stylach. Każdy uczestnik miał prawo startu w 2 konkurencjach. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w konkurencjach zawodnicy otrzymywali medale, które w imieniu Zarządu Powiatu Szamotulskiego wręczał Pan Andrzej Grzeszczyk. Zwycięzcy reprezentować będą Powiat Szamotulski 15 marca w Chodzieży na Mistrzostwach Wielkopolski Dzieci i Młodzieży zaliczanych do Współzawodnictwa o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.