Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/„Leśna” doceniona za udział w programie „Czas (..)

„Leśna” doceniona za udział w programie „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”

6 Grudnia 2018

Szkoła „na Leśnej” odebrała gratulacje za udział w programie  „Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska”, aktywne wdrażanie zmian w kształceniu zawodowym oraz za praktyczne przygotowanie młodzieży do wykonywanego zawodu. Uczniowie klas III technik informatyk i technik mechatronik objęci zostali Patronatem Politechniki Poznańskiej.

List gratulacyjny

Deskrypcja listu:

Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Marzena Wodzińska

Poznań, 20 listopada 2018 r.

Pani Monika Kozber

Dyrektor Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach

Szanowna Pani Dyrektor

Jest mi niezmiernie miło złożyć gratulacje z okazji przyznania klasie III - technik informatyk oraz klasie III - technik mechatronik z Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach, Patronatu Politechniki Poznańskiej. Wierzę, że Patronat przyczyni się do podniesienia prestiżu zarządzanej przez Panią placówki, a uczniom przyniesie wymierne korzyści w zakresie rozwoju zawodowego.

Pani Dyrektor Wychowawcom klas i całemu Gronu Pedagogicznemu składam serdeczne podziękowania za współpracę w ramach projektu „Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska”, aktywne wdrażanie zmian w kształceniu zawodowym oraz za praktyczne przygotowanie młodzieży do wykonywanego zawodu. Uczniom klas patronackich życzę, aby nigdy nie rezygnowali z marzeń, które umocnią ich w dążeniach do samorealizacji i podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Z wyrazami szacunku,

(odręczny podpis) Wodzińska.

 

do góry