Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Konsultacje dot. rewitalizacji linii kolejowej nr 368 (..)

Konsultacje dot. rewitalizacji linii kolejowej nr 368 Międzychód - Szamotuły

30 Sierpnia 2021

W ramach prac nad Wstępnym Studium Planistyczno-Prognostycznym w ramach II etapu naboru do Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej - Kolej + do 2028 roku dla projektu pn. „Rewitalizacja linii kolejowej nr 368 Międzychód - Szamotuły”, realizowanym przez Spółkę BBF Sp. z o.o. na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu planowane jest spotkanie informacyjne z mieszkańcami gmin powiatów międzychodzkiego i szamotulskiego. 

  • Dla mieszkańców gmin powiatu międzychodzkiego tj. gminy Międzychód, Sieraków, Chrzypsko Wielkie:

Konsultacje w formie online  odbędą się w poniedziałek 6 września 2021 r. o godzinie 16.30. Aby wziąć udział w konsultacjach, wystarczy przesłać informację o chęci uczestnictwa na adres mailowy  do 3 września (piątek).

  • Dla mieszkańców gmin powiatu szamotulskiego tj. gminy Pniewy, Wronki, Ostroróg, Szamotuły:

Konsultacje w formie online  odbędą się w środę 8 września 2021 r. o godzinie 16.30. Aby wziąć udział w konsultacjach, wystarczy przesłać informację o chęci uczestnictwa na adres mailowy do 3 września (piątek).

Link do telekonferencji zostanie przesłany osobom w dniu 3 września (piątek) wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi projektu.

Celem spotkania informacyjnego jest zebranie opinii, uwag oraz sugestii od mieszkańców dotyczących proponowanego trasowania połączenia kolejowego Poznań - Międzychód w dwóch wariantach: z wykorzystaniem istniejącej, ale nieczynnej linii kolejowej nr 368 Szamotuły - Międzychód oraz w wariancie z budową nowej linii kolejowej Chrzypsko Wielkie - Wronki.

do góry