Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

14 Października 2021

W dniu 13 października 2021 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szamotułach odbyło się spotkanie z nauczycielami oraz dyrektorami szkół powiatowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczął dyrektor Wydziału Edukacji Pan Jan Stefaniak dziękując wszystkim zgromadzonym gościom za ciężką pracę w trakcie lockdownu.

Wdzięczność za trud włożony w edukację w trakcie pandemii wyraziła również Pani Starosta Beata Hanyżak, która razem z Przewodniczącym Rady Powiatu Panem Radosławem Łanoszką wręczyła Nagrody Starosty Szamotulskiego, szczególnie za sprawną organizację pracy placówek oświatowych  w tym wyjątkowym roku.

Miłym akcentem spotkania był moment wręczenia listów gratulacyjnych oraz upominków nauczycielom, którzy po wielu latach ciężkiej pracy na rzecz przyszłych pokoleń Polaków, udali się na zasłużoną emeryturę.

Wszystkim Nauczycielom życzymy, w dniu ich święta, wiele radości z wykonywanej pracy. Niech sprawia ona wiele satysfakcji, a trud wkładany przez Państwa w edukację młodzieży owocuje sukcesami, które będą zawdzięczać Wam. Niech absolwenci szkół pamiętają tylko te wspaniałe chwile, przeżywane razem w czasie Waszej niekrótkiej współpracy.

do góry