Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Arkadiusz Wargacki Laureatem Wojewódzkiego Konkursu (..)

Arkadiusz Wargacki Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

24 Kwietnia 2019

Arkadiusz Wargacki Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Dnia 5 kwietnia 2019 r. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych, organizowanych dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów województwa wielkopolskiego. Elżbieta Leszczyńska Wielkopolski Kurator Oświaty pogratulowała najzdolniejszym uczniom sukcesów oraz życzyła wytrwałości w rozwijaniu pasji i talentów. Arkadiusz Wargacki z kl.3gA szamotulskiego Zespołu Szkół nr 1 w uroczystości udział brał już po raz drugi. Aktualnie  jako laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, natomiast w roku ubiegłym jako laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego uzyskując tym samym zwolnienie z części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego z maksymalną liczbę punktów. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Treść i zdjęcie: Zespół Szkół nr 1 w Szamotułach

UWAGA KIEROWCY! Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach): zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08. // Droga nr 246514 (Gaj Mały-Szczepankowo): zamknięcie przejazdu od 27.07. do 10.08.2021 r. // Rynek w Szamotułach: zmiana organizacji ruchu od 9.08.