Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Absolwenci pożegnali się z murami naszych szkół

Absolwenci pożegnali się z murami naszych szkół

29 Kwietnia 2024

Piątek, 26 kwietnia, był dniem pełnym emocji i refleksji dla maturzystów szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Szamotulskim. To właśnie tego dnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla tej wyjątkowej grupy uczniów.

W uroczystościach udział wzięli także przedstawiciele Zarządu Powiatu Szamotulskiego: Starosta Szamotulski Beata Hanyżak oraz Dyrektor Wydziału  Edukacji, Spraw obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Justyna Hagedorn, którzy mieli przyjemność wręczyć stypendia uczniom z najwyższymi wynikami.

Dyrektorzy szkół oraz nauczyciele życzyli maturzystom powodzenia na egzaminach maturalnych oraz sukcesów w dalszej drodze życiowej. My również życzymy wszystkim jak najwyższych wyników!