Strona główna/Urząd/Wydziały/Organizacyjny i Zarządzania Kryzysowego/Wideokonferencja z Wojewódzkim Zespołem Zarządzania (..)

Wideokonferencja z Wojewódzkim Zespołem Zarządzania Kryzysowego w sprawie ewentualnego wystąpienia przypadków koronawirusa

5 Marca 2020

Dzisiaj tj. 5 marca br. odbyła się wideokonferencja z Wojewódzkim Zespołem Zarządzania Kryzysowego. Wojewoda Wielkopolski Łukasz Mikołajczyk zaprosił na nią starostów, burmistrzów i wójtów Województwa Wielkopolskiego. Tematem przewodnim był stan przygotowania służb sanitarnych na terenie Województwa Wielkopolskiego do przeciwdziałania  ewentualnej zwiększonej ilości przypadków  wystąpienia koronawirusa na terenie województwa.

 

do góry