Wydarzenia w kategorii: KULTURA (pokaż wszystkie wydarzenia).

Kwiecień 2024

PonWtŚrCzwPtSobNie
1 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 2 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 3 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 4 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 5 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 6 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 7 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat”
8 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 9 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 10 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 11 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 12 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 13 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” 14 Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat” Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Wehikuł czasu - Powiat Szamotulski za sto lat”