terminarz dnia 21.10.2022

Kategoria: KULTURA
Data: 2022-10-21

Konkurs Literackiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Szamotulski na reportaż pt. ,,Mój Dzień w Powiecie Szamotulskim”.

1. Organizatorem konkursu jest Powiat Szamotulski wraz z Muzeum - Zamek Górków w Szamotułach.
2. Celem konkursu jest propagowanie twórczości literackiej poprzez nagradzanie jej twórców oraz stworzenie możliwości debiutu nieznanym dotąd autorom. Rozwijanie umiejętności literackich, uwrażliwienie na piękno i bogactwo języka ojczystego.
3. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody - niespodzianki.

Opowiadania wraz z oświadczeniem należy dostarczać na adres e-mail: starostwo@szamotuly.com.pl do 14 października 2022.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 października 2022 r.

Regulamin konkursu znajdziecie pod poniższym linkiem:

Aktualności | Starostwo Powiatowe w Szamotułach (powiat-szamotuly.pl)

Kategoria: KULTURA
Data: 2022-10-21

3. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody - niespodzianki.

Opowiadania wraz z oświadczeniem należy dostarczać na adres e-mail: starostwo@szamotuly.com.pl do 14 października 2022.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 października 2022 r.

Regulamin konkursu znajdziecie pod poniższym linkiem:

Aktualności | Starostwo Powiatowe w Szamotułach (powiat-szamotuly.pl)