Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Zawodniczki Szamotulskiego Klubu Karate na podium!

Zawodniczki Szamotulskiego Klubu Karate na podium!

18 Listopada 2024

Reprezentantki Szamotulskiego Klubu Karate wzięły udział w XXII Turnieju Karate ZDUNY CUP 2024, który odbył się 16 listopada. W rywalizacji uczestniczyło 350 osób z 36 klubów z całej Polski. Zawodniczki z Szamotuł zdobyły trzy medale w konkurencji kata indywidualnego:

1 m Karolina Ziemiańska w kat. U-10 białe pasy
2 m Karolina Ziemiańska w kat. U-10
2 m Helena Grafka w kat. U-14

Ponadto, w konkurencji drużynowej kata, brązowy medal wywalczyły: Helena Grafka, Nikola Mamet
i Zosia Pięczka.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!  

Fot. Szamotulski Klub Karate

do góry