Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Zaproszenie na koncert on-line - Darek Tarczewski z (..)

Zaproszenie na koncert on-line - Darek Tarczewski z Zespołem Glam Five

19 Marca 2021

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 zapraszamy Państwa na wirtualny koncert Darka Tarczewskiego z Zespołem. Wokalistka, skrzypaczka, wiolonczelista, śpiewający harfista oraz pianista, przeniosą Państwa w świat niebanalnie brzmiących aranżacji. Będzie to niezapomniana podróż po dźwiękach największych hitów muzyki filmowej, musicalowej oraz najpiękniejszych przebojów popowych i rockowych w wysmakowanym, akustycznym brzmieniu.

Zespół Glam Five tworzą absolwenci Akademii Muzycznej w Poznaniu: Darek Tarczewski (fortepian/śpiew - aranżer i lider), Ksenia Shaushyshvili (sopran), Barbara Szelągiewicz (skrzypce), Marcin Baranowski (wiolonczela), Michał Zator (harfa/śpiew) - uznani artyści, których na codzień usłyszeć można na scenie oraz nagraniach takich gwiazd jak: Ray Wilson (ostatni wokalista legendarnej grupy Genesis), Maciej Maleńczuk, Małgorzata Ostrowska, Sylwia Grzeszczak, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Krawczyk, Bohdan Łazuka, Natalia Niemen, Orkiestry Zbigniewa Górnego, Aleksandra Maliszewskiego, czy tenorów z grupy Tre Voci.

Więcej informacji na temat koncertu znajdziecie Państwo na stronie internetowej Muzeum - Zamek Górków. Tam też w niedzielę udostępniona zostanie Państwu transmisja z wydarzenia. Odnośnik do koncertu opublikowany zostanie również na stronie Powiatu Szamotulskiego na Facebooku.

Zdjęcie zespołu Glam Five