Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Zakończenie roku szkolnego!

Zakończenie roku szkolnego!

23 Czerwca 2023

W piątek 23 czerwca szkoły prowadzone przez Powiat Szamotulski zakończyły rok szkolny 2022/2023. Zaczęły się wakacje! Życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku, udanych wycieczek i regeneracji sił! Dziękujemy wszystkim dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty za mijający rok oraz zaangażowanie w edukację młodzieży.

Podczas zakończenia roku 2022/2023, w Szkole na Leśnej - Zespole Szkół nr 1 oraz w Zespole Szkół nr 2 we Wronkach z młodzieżą spotkał się Wicestarosta Rafał Zimny. Wicestarosta życzył zarówno młodzieży wronieckich placówek, jak i  wszystkim uczniom Powiatu Szamotulskiego, udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do szkoły. Należy nadmienić, że na Leśnej pierwszy swój rok ukończył Oddział Przygotowania Wojskowego. Wręczył także wyróżnionym uczniom Stypendia Starosty Szamotulskiego. Pełna lista stypendystów znajduje się tutaj: https://www.powiat-szamotuly.pl/.../Stypendia.../idn:1963

W uroczystości w I Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Szamotułach, która odbyła się na powiatowej hali „Szamotulanka” udział wziął Członek Zarządu Andrzej Grzeszczyk. Dyrekcja wraz z gośćmi wręczyła świadectwa z wyróżnieniem.

W Zespole Szkół nr 3 w Szamotułach wyróżnienia najlepszym uczniom wręczył Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Maciej Trąbczyński, a w Zespole Szkół nr 2 Dyrektor Wydziału Edukacji, Spraw obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Jan Stefaniak.

W Zespole Szkół Specjalnych zakończenie roku szkolnego jak zawsze przebiegły w miłej,  przyjaznej atmosferze. Uczniowie rozdali kwiaty swoim nauczycielom i pożegnali się kolegami i z koleżankami.

Życzymy bezpiecznych wakacji wszystkim uczniom, a nauczycielom zasłużonego urlopu.

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

do góry