Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/XXXIV Sesja Rady Powiatu Szamotulskiego

XXXIV Sesja Rady Powiatu Szamotulskiego

26 Maja 2022

Dnia 25 maja 2022 r. odbyła się XXXIV Sesja Rady Powiatu Szamotulskiego. W trakcie jej trwania Radni zapoznali się z szeregiem sprawozdań z działalności jednostek prowadzonych przez powiat tj. Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szamotułach, Muzeum - Zamek Górków oraz Powiatowej Biblioteki Publicznej. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szamotułach przedstawił także zgromadzonym stan bezpieczeństwa sanitarnego naszego regionu w roku poprzednim. Na koniec obrad powiatowi Radni przyjęli ważne uchwały dotyczące zmian w budżecie powiatu oraz Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2022 - 2037.