Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wydano decyzję o zezwoleniu na budowę obwodnicy

Wydano decyzję o zezwoleniu na budowę obwodnicy

17 Lipca 2024

W poniedziałek 15 lipca Wojewoda Wielkopolska Agata Sobczyk wydała decyzję o zezwoleniu na realizację budowy obwodnicy Szamotuł.

Obwodnica pozwoli rozładować ruch w mieście, usprawni transport samochodowy, poprawi bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Przedsięwzięcie będzie mogło być zrealizowane dzięki wykorzystaniu środków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

do góry