Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wybitni zawodnicy UKS Szamotulanin uhonorowani

Wybitni zawodnicy UKS Szamotulanin uhonorowani

10 Września 2020

10 wrzesnia br. Starosta Szamotulski Beata Hanyżak oraz Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Maciej Trąbczyński wraz z Burmistrzem Szamotuł Włodzimierzem Kaczmarkiem zaprosili na spotkanie działaczy, w osobach Prezesa Wiesława Małyszki, wiceprezesa Damiana Dubiela, trenera Łukasza Klapczyńskiego oraz zawodników UKS Szamotulanin. Była to miła okazja do szczególnego uhonorowania sportowych osiągnięć złotych i srebrnych Mistrzów Polski: Kalinę Pylińską Mistrzynię Polski w kategorii Kadetka oraz Wicemistrzynię w kategorii Juniorka, Kamila Małeckiego i Kacpra Taudul - Mistrzów Polski w kategorii Kadet oraz Jakuba Hajduka Wicemistrza Polski w kategorii Junior. Podczas spotkania rozmawiano również o sposobach finansowania klubów sportowych, o szkoleniu młodzieży oraz planach na przyszłość.

Wybitni zawodnicy UKS Szamotulanin uhonorowani

Zawodnicy UKS Szamotulanin uhonorowani

UWAGA KIEROWCY! Droga Obrzycko-Pęckowo-Ostroróg (1899P) oraz droga Kluczewo-Karolin (246510): zamknięcie przejazdów kolejowych zostało przedłużone do dnia 27.07. // Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach): zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08. // Droga nr 246514 (Gaj Mały-Szczepankowo): zamknięcie przejazdu od 27.07. do 10.08.2021 r.