Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wójt gminy Rokietnica spotkał się ze Starostą (..)

Wójt gminy Rokietnica spotkał się ze Starostą Szamotulskim

12 Marca 2025

Dziś w Starostwie Powiatowym w Szamotułach gościł Wójt gminy Rokietnica, Bartosz Derech, który spotkał się ze Starostą Szamotulskim, Beatą Hanyżak. Podczas spotkania omawiano kwestie współpracy między powiatem a gminą, a także wspólne inicjatywy na rzecz rozwoju regionu.

Spotkanie stanowiło również okazję do omówienia projektów inwestycyjnych realizowanych przez oba samorządy.

Wójt gminy Rokietnica spotkał się ze Starostą Szamotulskim

do góry