Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Uczyć się od najlepszych

Uczyć się od najlepszych

23 Sierpnia 2019

Uczyć się od najlepszych

W dniu 21 sierpnia 2019 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach zawarto umowę patronacką pomiędzy Zespołem Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach, a firmą TROL INTERMEDIA Sp. z o.o Sp.k. Uroczystego podpisania dokonali: Wicestarosta Powiatu Szamotulskiego Rafał Zimny, Dyrektor Szkoły Monika Kozber oraz Prezes Zarządu TROL INTERMEDIA Przemysław Turowski. Strony wspólnie i jednomyślnie wyraziły wolę i możliwość wzajemnej współpracy w zakresie podnoszenia jakości kształcenia zawodowego w zawodzie technik informatyk. Wspólne działania będą obejmowały nie tylko praktyki zawodowe, staże oraz wycieczki edukacyjne i konkursy ale przede wszystkim zatrudnianie  w szkole kadry specjalistów z firmy TROL INTERMEDIA do prowadzenia zajęć dydaktycznych. W ramach porozumienia uczniowie będą mieli również możliwość uzyskania dodatkowych umiejętności i podniesienia kwalifikacji poprzez udział w programie Klasa z ECDL i uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych.

UWAGA KIEROWCY! Droga Obrzycko-Pęckowo-Ostroróg (1899P) oraz droga Kluczewo-Karolin (246510): zamknięcie przejazdów kolejowych zostało przedłużone do dnia 27.07. // Droga Samołęż - Stróżki: zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego (km 49.199) w terminie 20-22.07.2021 r. // Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach) zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08.