Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Szamotulscy bokserzy z medalami na Mistrzostwach Polski

Szamotulscy bokserzy z medalami na Mistrzostwach Polski

24 Czerwca 2024

W dniach 16 - 22 czerwca odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek U-18 w boksie. Wzięli w nich udział reprezentanci Koperski Boxing Team i osiągnęli niemały sukces.

Antonina Wojczyńska oraz Wiktor Brodzik zdobyli brązowe medale!

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

Szamotulscy bokserzy z medalami na Mistrzostwach Polski

do góry