Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Święto języków obcych we wronieckim Zespole Szkół nr (..)

Święto języków obcych we wronieckim Zespole Szkół nr 2

25 Marca 2019

21 marca, pierwszy dzień wiosny to tradycyjnie we wronieckim Zespole Szkół nr 2 święto języków obcych. W tym dniu uczniowie klas technikum i szkoły branżowej rywalizowali ze sobą w znajomości języka angielskiego i niemieckiego, wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych oraz gry aktorskiej. Klasy walczyły w dwóch kategoriach: Znana bajka zagrana w wybranym języku obcym oraz konkursie wiedzy o krajach, w których językami urzędowymi są język angielski lub niemiecki. W pierwszej kategorii I miejsce zdobyły klasy pierwsze Branżowej Szkoły I Stopnia. Uczniowie nakręcili film "Cinderella", który zachwycił jury i wszystkich obecnych na sali. W drugiej kategorii pierwsze miejsce wywalczyły klasy II technikum ekonomicznego i I technikum budowlanego i obsługi turystycznej.

Treść i zdjęcia: Zespół Szkół nr 2 we Wronkach