Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Światowy Dzień Inwalidy

Światowy Dzień Inwalidy

11 Marca 2019

Światowy Dzień Inwalidy

8 marca, seniorzy Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Szamotułach, uczestniczyli w spotkaniu z zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Inwalidy.

Na tę okoliczność, licznie przybyłym do restauracji „Rycerska” seniorom, wyrazy szacunku i życzliwości przekazała Starosta Beata Hanyżak. Zarządowi szamotulskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Starosta złożyła podziękowania za prężną działalność na rzecz aktywizowania i poprawy sytuacji osób starszych w Powiecie Szamotulskim. Do życzeń dołączył również Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły Włodzimierz Kaczmarek, który wszystkim Paniom, z okazji Dnia Kobiet, z wyrazami uznania, przekazał symbolicznie kwiaty, jak również pozostali goście - Piotr Michalak, Dyrektor Szamotulskiego Ośrodka Kultury i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego,  Marek Pawlicki, Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Szamotuły oraz Iwona Lembicz - Kwatera, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Szamotułach.

Spotkanie urozmaicone zostało występem artystycznym Marka Bździela.

Zdjęcia: UMiG Szamotuły

UWAGA KIEROWCY! Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach): zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08. // Droga nr 246514 (Gaj Mały-Szczepankowo): zamknięcie przejazdu od 27.07. do 10.08.2021 r. // Rynek w Szamotułach: zmiana organizacji ruchu od 9.08.