Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Sukcesy karateków na Turnieju Młodych Talentów Mosina (..)

Sukcesy karateków na Turnieju Młodych Talentów Mosina Cup 2019

20 Lutego 2019

Sukcesy karateków na Turnieju Młodych Talentów Mosina Cup 2019

W sobotę 16 lutego najmłodsi zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate oraz Klubu Karate Ishamashii w Ostrorogu brali udział w Turnieju Młodych Talentów Mosina Cup 2019 . W zawodach udział wzięło blisko 200 zawodników z całego województwa. Dla niektórych naszych karateków były to pierwsze zawody. Starty okazały się jednak bardzo udane i wszyscy wrócili z medalami.


Zwycięzcy z Szamotulskiego Klubu Karate w poszczególnych kategoriach wiekowych to:


Konkurencja kata drużynowego:
I m Martyna Ober, Paula Grzechowiak, Helena Grafka


Kata indywidualne:
I m Nikola Mamet , Helena Grafka , Zosia Kanhen
II m Piotr Fricz, Paula Grzechowiak,Gabrysia Halak
III m Martyna Ober, Filip Koput, Karol Bednarz, Maja Koput


Kumiteindywidualne:
II m Dorota Kukawka
III m Karolina Kukawka


Kihon:
I m Lena Mnich i Kacper Til
II m Filip Jessa
Tor sprawnościowy:
II m Kacper Til
III m Filip Jessa, Martyna Ober , Gabrysia Halak, Helena Grafka

 

Zwycięzcy z Klubu Karate Ishamashii w Ostrorogu, w poszczególnych kategoriach wiekowych to:


Kata drużynowego:
II m Michalina Smusz, Nadia Świerc,Dorota Heimann
III m Julia Pazderska, Patrycja Stec, Małgorzata Wleklak
II m Antonina Wojczyńska, Emilia Wojtaszek , Nadia Nowak

 

Kata indywidualne żółte pasy:
I m Jan Nobik i Antonina Wojczyńska
II m Julia Pazderska, Nadia Nowak
III m Małgorzata Wleklak, Emilia Wojtaszek, Stopa Mikołaj

 

Kata indywidualne białe pasy:
II m Michalina Smusz, Patrycja Stec
III m Dorota Heimann, Nadia Świerc

 

Kihon:
I m Kamil Hachuj, Maja Grundkiewicz
II m Lilianna Maćkowska, Alicja Pazderska, Marika Gajzler, 
IIIm Dominik Wziętek,VanessaPrzebierała, Fabian Przebierała, Antotni Kaczmarek, Zofia Cudaszewska, Klaudia Bentkowska , Izabela Środecka, Jakub Pokorski

Tor sprawnościowy:
Im Kamil Hachuj, Michalina Smusz, Małgorzata Wleklak
II m Dorota Heimann, Patrycja Stec, Wojciech Wojczyński, Mikołaj Stopa, Vanessa Przebierała, Zofia Cudaszewska, Maja Grundkiewicz
III m Lilianna Maćkowska, Dominik Wziętek, Nadia Świerc, Emilia Wojtaszek, Jan Nobik, Fabian Przebierała, Antoni Kaczmarek, Jakub Pokorski

Gratulujemy wszystkim medalistom i życzymy dalszych sukcesów.

Treść i zdjęcia: Tomasz Wosicki i Karolina Walczak

do góry