Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Sukcesów ciąg dalszy....

Sukcesów ciąg dalszy....

12 Stycznia 2022

Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji i Nauki

 

Młodzież w naszych szkołach osiąga nie tylko wysokie wyniki w nauce, ale również znakomicie rozwija swoje kompetencje społeczne.

Uczennica liceum i przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach - Maria Sawczuk wytypowana przez pedagoga szkolnego została powołana jako jeden z dwóch przedstawicieli Województwa Wielkopolskiego do Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczpospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji i Nauki. Będzie reprezentowała szkołę, Powiat Szamotulski oraz sprawy młodych ludzi z całej Wielkopolski. Cieszymy się razem z nią i serdecznie gratulujemy oraz zadowolenia i sukcesów.

Maria Sawczuk

do góry