Unia Europejska
#szamotulski #tradycja #powiat #nowoczesność
  • Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
  • ul. Wojska Polskiego 4,
    64-500 Szamotuły
  • tel.: + 48 61 292 87 00
Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Stypendia i jednorazowe Nagrody Starosty Szamotulskiego

Stypendia i jednorazowe Nagrody Starosty Szamotulskiego

4 Września 2023

Wakacje za nami! Już dzisiaj wszyscy uczniowie rozpoczynają nowy rok szkolny 2023/20204.

Życzymy społecznościom szkolnym wszystkiego najlepszego - zdrowia, codziennego optymizmu, powodzenia w realizacji celów, sukcesów w nauce i sporcie, pomyślnie zdanych egzaminów i wiary w swoje możliwości.

Poniżej przedstawiamy listę 200 uczniów powiatowych szkół średnich, którzy otrzymali stypendia za wyniki w nauce w roku szkolnym 2022/2023. Stypendia Starosty Szamotulskiego to element powiatowego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół prowadzony przez Powiat Szamotulski.

Ponadto przyznano 4 jednorazowe Nagrody Starosty Powiatu Szamotulskiego następującym uczniom:

  1. Wiktor Brodzik (ZS nr 3 Szamotuły)- za zajęcie I miejsca w XXX Ogólnopolskim Turnieju Boksu im. Jana Pawlaka oraz w XXVI Turnieju Boksu im. Janusza Stawińskiego ps. „Harcerz”;
  2. Aniela Ociepa (ZS nr 2 Wronki) - za zdobycie Mistrza Polski w kat. Pom Pom Miniformacje Seniorki na XXIV Mistrzostwach Polski Zespołów Mażoretkowych Kędzierzyn- Koźle;
  3. Lena Roksana Woźniakowska (ZS nr 2 Wronki)- za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski Tandemów Mieszanych Juniorów Młodszych w kręglarstwie klasycznym - Tomaszów Mazowiecki;
  4. Julia Martyna Śrama (ZS nr 2 Wronki)- za zajęcie I miejsca w kat. Solo Twirling Seniorki na XI Otwartych Mistrzostwach Polski Zachodniej Tańca Mażoretkowego w Górze.

Stypendia za wyniki w nauce:

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Szamotułach (66 uczniów):

Barłóg Karolina

Bartkowiak Zuzanna

Biniak Jakub Jan

Boniak Justyna

Bręczewska Maja Łucja

Ciesiółka Alicja Weronika

Dekiert Bartłomiej

Dekiert Emilia

Dukat Maja Karolina

Frankowska Dagmara Maria

Gawrysiak Michał

Gimzicka Zofia

Gołębiewska Zofia Aleksandra

Góral Amelia

Grzebinoga Maksymilian

Hazak Barbara Maria

Jakubowska Jagoda Weronika

Janecka Oliwia Wiktoria

Janicka Antonina

Jarysz Malwina Czesława

Kaczmarek Zofia Beata

Kałużna Alicja Maria

Kąkol Gabriela Lidia

Kochańska Gabriela

Kolat Patrycja

Krotenko Sofiia

Kukawka Dorota Cecylia

Kwiatek Andrzej Jan

Maciaszczyk Anna Magdalena

Majerowicz Amelia Maria

Metler Zofia

Michalska Magdalena

Mikołajczak Julia Aleksandra

Napierała Patrycja

Nowak Maria

Nowak Natalia

Nowicka Aleksandra

Nowicka Gabriela

Nowierski Makary

Orlik Zuzanna

Ozorkiewicz Gabriela

Patoła Zuzanna

Pittner Oliwia Anna

Piwowarczyk Oliwia Wiktoria

Przewoźna Alicja

Rabenda Amelia Anastazja

Rakowski Jakub Ludwik

Raś Mikołaj

Różański Michał Cezary

Sikorska Olga

Skrzypek Małgorzata

Sliporodska Iryna

Sołtysiak Urszula Weronika

Stachowiak Mikołaj

Stańko Dominik

Stieler Maksymilian

Szczepański Maksymilian

Śrama Jagoda Anna

Talma Rozalia

Uszakiewicz Anna

Wieczorek Oliwia

Witkowski Mateusz Jakub

Włodarczak Wiktoria

Wróblewska Natalia Agnieszka

Zaraś Maria

Zaraś Weronika

 

Zespół Szkół nr 2 w Szamotułach (22 uczniów):

  1. II Liceum Ogólnokształcące:

Grobelny Karol

Maciejewska Martyna

Pawlak Eryk Krzysztof

Piechota Marta

Ratajczak Lena

Schulz Zuzanna Maria

  1. Technikum nr 1:

Derak Kamila Eliza

Gendera Jacek Marek

Jankowiak Zofia

Kaczmarek Marta

Kukuła Vanessa Teresa

Lesicka Zuzanna

Michalak Zuzanna

Michalska Anna Małgorzata

Nowak Karol Michał

Pilarska Wiktoria

Radomska Sandra

Szymczak Gracjan

Tomczak Weronika Anna

Zarzyńska Julia

Dreczka Remigiusz Paweł

Kowalak Oliwia

 

Zespół Szkół nr 3 w Szamotułach (28 uczniów):

  1. Technikum nr 2:

Adamczyk Rafał

Banach Matylda

Budych Patryk Paweł

Dorocka Antonina

Filipowicz Rozalia

Galas Adrian Piotr

Gęzikiewicz Klaudia

Gostyński Michał

Heba Wiktoria

Kaczmarek Michalina Oliwia

Kaiser Brajan Jakub

Kazimierczak Aleksander

Kortyla Dominika Elżbieta

Królik Dominika

Leja Bartosz

Lulek Michalina

Mataj Zuzanna

Napierała Maria

Niścior Oliwia Anna

Poprawska Julia

Przybylska Katarzyna

Rychlewska Gabriela

Stachowiak Joanna Małgorzata

Stebnicka Aleksandra Maria

Szymkowiak Malwina Gabriela

Szymkowiak Zuzanna

Wachowiak Weronika

  1. Branżowa Szkoła I Stopnia:

Hurianowa Karyna

 

Zespół Szkół nr 1 we Wronkach (26 uczniów):

  1. Liceum Ogólnokształcące:

Boch Karol Dominik

Gackowska Julia

Gaczyńska Julia Teresa

  1. Technikum nr 1:

Batura Mikołaj Kamil

Geremek Jakub

Grencel Dawid

Guziak Kamil

Gzylkowiak Jakub

Judek Paweł Szymon

Kamieniczny Jakub Rafał

Karpczak Michalina

Krzyżaniak Bartosz Zbigniew

Łusiewicz Marcin Mirosław

Majchrzak Jakub

Majchrzak Mikołaj

Michalak Jan

Michalski Marcin

Mikołajczak Bartosz

Nowak Jakub

Sarzała Paweł Bogusław

Solarski Mateusz

Sówka Hubert Stanisław

Szymczak Adam

Walczak Filip

Wicenty Mateusz

Ziołek Jacek Marcin

 

Zespół Szkół nr 2 we Wronkach (58 uczniów):

  1. Technikum nr 2:

Adamczak Julia

Andrzejak Aleksandra Maria

Baczyńska Dominika Maria

Balandina Alina

Banach Oliwia

Bartol Nicole Julia

Biniak Julia

Błażys Filip Sebastian

Brzóska Gabriela

Buda Hubert

Budziszewska Sandra

Chłopowiec Alicja Patrycja

Chudziak Zuzanna

Dobska Agata

Dorna Kinga Maria

Dylewska Martyna Julia

Firlet Maria

Fojud Aleksandra Weronika

Grześkowiak Oliwia

Hały Nadia Monika

Janasek Monika

Jerzy Aleksandra

Jessa Kornelia

Jeziorna Julia

Jędrzejczak Zuzanna

Kaczyński Jakub

Kaźmierczak Patryk

Konieczna Julia Ida

Krzewina Norbert Wojciech

Kubiak Franciszek Sławomir

Machaj Jędrzej

Marciniak Julia

Matysik Michał

Mikołajczak Barbara

Nowak Julia

Perz Amelia

Pogorzelczyk Martyna

Prętka Zuzanna

Radziszewska Karolina

Rębarz Aleksandra

Rusinek Julia

Rzepa Agnieszka

Sawala Maciej

Skoczylas Oliwia

Spaeth Emilia Magdalena

Stachowiak Patryk Mikołaj

Steblić Nadiia

Stencel Karina Magdalena

Szafran Andżelika Anna

Szczecińska Aleksandra

Szmyt Weronika

Śrama Oliwia Anastazja

Wilkosz Wiktor

Wojcieszak Patryk Antoni

Zastróżna Julia

  1. Branżowa Szkoła I Stopnia:

Dylewska Nikola Anna

Proch Bartosz

Węcławek Hubert Cyprian

do góry