Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie zawodoznawcze uczniów powiatowego Zespołu (..)

Spotkanie zawodoznawcze uczniów powiatowego Zespołu Szkół nr 2 we Wronkach z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Tomyślu

29 Listopada 2018

Spotkanie zawodoznawcze uczniów powiatowego Zespołu Szkół nr 2 we Wronkach  z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Tomyślu

27 listopada w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach, w ramach zajęć związanych z wyborem kierunków dalszego kształcenia i zawodu, odbyły się spotkania młodzieży z przedstawicielem Wojskowej Komendy Uzupełnień kapitanem Robertem Janczewskim.

Uczniowie zostali zapoznani z ogólnym funkcjonowaniem służby wojskowej, pozwalającej łączyć żołnierskie wyzwania z realizacją ambicji zawodowych, a także otrzymali informacje na temat możliwości rozpoczęcia nauki na ciekawych kierunkach wyższych uczelni wojskowych.

UWAGA KIEROWCY! Droga Obrzycko-Pęckowo-Ostroróg (1899P) oraz droga Kluczewo-Karolin (246510): zamknięcie przejazdów kolejowych zostało przedłużone do dnia 27.07. // Droga Samołęż - Stróżki: zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego (km 49.199) w terminie 20-22.07.2021 r. // Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach) zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08.