Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie radnych ws. programu "Kolej+"

Spotkanie radnych ws. programu "Kolej+"

6 Września 2022

Nowy tydzień rozpoczynamy od tematu, który interesuje mieszkańców Powiatu Szamotulskiego, ale także sąsiedniego Powiatu Międzychodzkiego. 5 września 2022 r. w Sali sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie Radnych oraz Zarządu naszego powiatu z przedstawicielami Departamentu Transportu Urzędu Marszałkowskiego  oraz firmy BBF z Poznania

Celem spotkania było omówienie założeń i planowanej realizacji oraz udziału finansowego Powiatu Szamotulskiego w projekcie pn. „Rewitalizacja linii kolejowej nr 368 Międzychód - Szamotuły”. W trakcie jego trwania przedstawiono najważniejsze analizy i wyniki badań związanych z powyższą inwestycją.