Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie parlamentarzystów z samorządowcami z terenu (..)

Spotkanie parlamentarzystów z samorządowcami z terenu Powiatu Szamotulskiego

8 Lipca 2020

8 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Szamotułach z inicjatywy Wicewojewody Wielkopolskiego Macieja  Bieńka odbyło się  spotkanie posłów Jarosława Gowina i Grzegorza Piechowiaka ze starostą Beatą Hanyżak, wicestarostą Rafałem Zimnym, zarządem powiatu oraz wójtami i burmistrzami ośmiu gmin powiatu szamotulskiego.

Tematem rozmów była  przyszłość Polski samorządowej, zmiany w zasadach subwencjonowania działań samorządów oraz Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych. Spotkanie było również okazją do dyskusji oraz wymiany poglądów parlamentarzystów oraz przedstawicieli samorządu z terenu Powiatu Szamotulskiego.