Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie Zarządu Powiatowego Oddziału OSP RP w (..)

Spotkanie Zarządu Powiatowego Oddziału OSP RP w Szamotułach

31 Stycznia 2022

Znak OSP

Dnia 28 stycznia 2022 roku odbył się zjazd Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Spotkanie miało charakter sprawozdawczo- wyborczy, które poprowadził ustępujący z funkcji Prezesa Stefan Kaszkowiak. Nowym Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Szamotułach został Zenon Pawlaczyk. W zebraniu udział wzięli także Pan Andrzej Grzeszczyk- Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach st. bryg Ireneusz Pers. W imieniu Starosty Szamotulskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Pan Andrzej Grzeszczyk podziękował ustępującemu Prezesowi za pracę na rzecz bezpieczeństwa wszystkich Mieszkańców Powiatu, nowemu Prezesowi zaś życzył wytrwałości oraz spełnienia się w nowej roli. Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych podziękował za wzorową współpracę oraz wsparcie dla OSP Pani Staroście Beacie Hanyżak oraz Przewodniczącemu Radu Powiatu Radosławowi Łanoszce.

Podziękowania Zarządu Oddziału ZOSP w Szamotułach