Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie Świąteczne w Zespole Szkół im. Jana Brzechwy (..)

Spotkanie Świąteczne w Zespole Szkół im. Jana Brzechwy w Szamotułach

23 Grudnia 2019

Spotkanie Świąteczne w Zespole Szkół  im. Jana Brzechwy w Szamotułach

Czas przedświąteczny wypełniony jest przemiłymi spotkaniami, jednym z nich było  spotkanie, które odbyło się 20 grudnia br.w Zespole Szkół im. Jana Brzechwy w Szamotułach. Atmosfera wzruszenia i świątecznej refleksji zagościła wśród oglądających program artystyczny a w nim przedstawienie "Jasełkowy teatr cieni" przygotowane przez młodych artystów. Koncert dzwonków oraz przedstawienie było wprowadzeniem do niezwykle emocjonującego spotkania z Gwiazdorem, na które niecierpliwie  czekały wszystkie dzieci. W rolę pomocnika Gwiazdora wcielił się Wicestarosta Rafał Zimny i trzeba przyznać, że czuł się w tej roli doskonale. Była to miła okazja do złożenia Opiekunom, Gronu pedagogicznemu, Rodzicom oraz wszystkim dzieciom ­życzeń - wspaniałych, radosnych i wypełnionych prezentami Świąt. Dzieci gromko stwierdziły, że i nauczyciele byli bardzo grzeczni, więc i dla nich znalazł się słodki upominek od Gwiazdora. Przybyli goście zostali również obdarowani  słodkimi pierniczkami własnoręcznie wypieczonymi przez uczniów szkoły.

UWAGA KIEROWCY! Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach): zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08. // Droga nr 246514 (Gaj Mały-Szczepankowo): zamknięcie przejazdu od 27.07. do 10.08.2021 r. // Rynek w Szamotułach: zmiana organizacji ruchu od 9.08.