Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie Rady Społecznej przy SP ZOZ

Spotkanie Rady Społecznej przy SP ZOZ

10 Września 2019

Spotkanie Rady Społecznej przy SP ZOZ

W poniedziałek 9 września br. odbyła się Rada Społeczna przy SP ZOZ. Jednym z punktów obrad było zaopiniowanie starań o uruchomienie dwóch nowych poradni poszpitalnych: chorób wewnętrznych i pediatrycznej.

Jak informuje dyrektor szpitala, placówka posiada odpowiednie pomieszczenia i sprzęt. Specjaliści, pracujący w szpitalu wyrazili gotowość pracy w nowych poradniach. Wiedzą i doświadczeniem będą mogli służyć pacjentom, którzy wcześniej byli leczeni w oddziałach szpitalnych.

Zamiar utworzenia poszpitalnych poradni chorób wewnętrznych i pediatrycznej wpisuje się w realizowaną przez władze powiatu, wizję systematycznego zapewniania mieszkańcom Powiatu  Szamotulskiego jak najpełniejszej opieki medycznej.

Zdjęcie i tekst : SP ZOZ w Szamotułach

UWAGA KIEROWCY! Droga Obrzycko-Pęckowo-Ostroróg (1899P) oraz droga Kluczewo-Karolin (246510): zamknięcie przejazdów kolejowych zostało przedłużone do dnia 27.07. // Droga Samołęż - Stróżki: zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego (km 49.199) w terminie 20-22.07.2021 r. // Droga nr 250069P (ul. Nabrzeżna we Wronkach) zamknięcie przejazdu przedłużone do dnia 31.08.