Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie Noworoczne na zaproszenie Burmistrza Miasta i (..)

Spotkanie Noworoczne na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Pniewy

10 Stycznia 2020

Spotkanie Noworoczne na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Pniewy

Burmistrz Miasta i Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny uczcił nadejście Nowego Roku spotkaniem, na które zaprosił przedstawicieli samorządu lokalnego, burmistrzów i wójtów, oraz przedstawicieli instytucji i firm działających na terenie Miasta i Gminy Pniewy. Ważnym punktem było  wręczenie statuetki Pniewskiego Dyliżansu Przedsiębiorczości, którym w tym roku uhonorowano Nadleśnictwo Pniewy, m.in. za działalność w zakresie produkcji drewna, tworzenia różnych form obszarów chronionego krajobrazu oraz zaangażowanie w sprawy lokalne poprzez współpracę z pniewskimi szkołami i stowarzyszeniami. Nagrodę odbierali wspólnie Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu Tomasz Markiewicz oraz pniewski nadleśniczy Kwiryn Naparty. Spotkanie było okazją do złożenia sobie noworocznych życzeń, przekazanych również przez Panią Starostę Powiatu Szamotulskiego Beatę Hanyżak i Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Radosława Łanoszkę. Po oficjalnych wystąpieniach goście wysłuchali koncertu w wykonaniu zespółu Trio Taklamakan.

Inf./Foto.:Urząd Miejski w Pniewach