Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Ratownik medyczny nagrodzony za skuteczną interwencję

Ratownik medyczny nagrodzony za skuteczną interwencję

22 Sierpnia 2024

W środę, 21 sierpnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szamotułach odbyło się spotkanie, podczas którego Starosta Szamotulski Beata Hanyżak wraz z Wicestarostą Szamotulskim Przemysławem Nowakiem oraz Dyrektorem Szpitala Powiatowego w Szamotułach Remigiuszem Pawelczakiem przekazali gratulacje ratownikowi medycznemu Dominikowi Przymusińskiemu.

Pan Dominik, dzięki swojej czujności i zdecydowanej reakcji, udaremnił próbę kradzieży leków, wykazując się niezwykłą odwagą i zaangażowaniem w ochronę mienia publicznego.

Gratulujemy wzorowej postawy i życzymy dalszych sukcesów w służbie!

do góry